Kategoriler

Şartlar ve Koşullar

EvypaAVM`nin pazarladığı ÜRÜN`leri sipariş eden gerçek veya tüzel kişi arasında geçerlidir.İnşa yayınların'dan Ürün siparişi veren MÜŞTERİ işbu sözleşmede yer alan hükümleri kabul eder.

TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ :
 1. SEVK, TESLİMAT VE İADE :
             Kargo ücreti, her satış modelinde açıkça belirtilen taraf tarafından ödenir. Kargo ücretinin müşteri tarafından ödeneceği durumlarda, kargo ücreti tahsilatı sipariş esnasında peşin olarak yapılır.
 
            Ürün, 5 iş günü içerisinde MÜŞTERİ`ye teslim edilir. Kargoda meydana gelecek her türlü gecikme ve kayıp neticesinde vuku bulan problemleri, İnşa Yayınları, kargo firması ile çözümledikten sonra, kaybolan veya zarar gören ÜRÜN`ün yenisini veya muadilini yada bedel kadar MÜŞTERİ’nin istediği ürünü MÜŞTERİ`ye sevk eder.
 
            Hasarlı ürün teslimatı sözkonusu ise bu durum teslimat görevlisi huzurunda tespit edilip tutanak yoluyla belgelenmediği takdirde İnşa yayınları hiçbir sorumluluk altında değildir.
 
            MÜŞTERİ, ÜRÜN satın alırken sevk adresini doğru bildirmelidir. MÜŞTERİ`nin sipariş sırasında verdiği adrese kargo şirketi tarafından teslim edilen ÜRÜN, MÜŞTERİ`ye teslim edilmiş kabul edilir. Eğer ÜRÜN, MÜŞTERİ’nin siparişi doğrultusunda gönderilmemişse, MÜŞTERİ, bu durumu teslim alır almaz bildirmekle yükümlüdür.

Web Tasarım : Şahin Günışık
EVYAP®AVM © 2020